Düğün Organizasyonu

Hayatınızın en güzel gününü siz ve konuklarınız için deneyimimiz ve sizin istekleriniz doğrultusunda unutulmaz kılmak birincil hedefimizdir.

Hayallerinizi bize anlatın, biz size hayallerinizin resmini çizelim…

A dan Z ye tüm detaylarla ilgilenerek, profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla düğün öncesinden bitimine kadar sizlere unutulmayacak dakikalar yaşatalım. Sizin istekleriniz doğrultusunda masa sandalye giydirme, masa üzeri objeleri (şamdanlar, çiçekli şamdanlar, canlı çiçekler, fanuslu mumlar, masa üzeri pul, taş ve boncuklar), nikah masası süsleme özel tüllerle ve şık kumaşlarla süsleme 2 adet yüksek arkalı gelin ve damat sandalyesi,gelin yolu, çiçekli, sarmaşıklı led ışıklı, mumlu, şamdanlı gelin yolları, volkan, ışık seli, konfeti ve havai fişek gösterisi, gelin ve damadı anlatan görsel sunum. Düğün yeri temini havuz başı, kır düğünü, tekne ya da otel balo salonu, ilginç gelin arabası temini.

Çiçeklerden ve ışıklardan oluşan yolda yeni yaşamınıza ilk adımı atın. Bu geceyi volkan, konfeti ve havai fişek görselliği ile muhteşem bir düğüne dönüştürelim.

“Evet” dedğiniz anda havada güvercinler uçuralım ya da rengarenk balonları gökyüzüne bırakalım ister misiniz? Hiç vakit kaybetmeden bizi arayın.

Kına gecenizde taht ve yeniçerilerle davetlilerin arasına katılmaya ne dersiniz?

Sınırsız hayal gücümüz ve yenilikçi kimliğimizle unutulmazları ÖYKÜM KONSEPT ORGANİZASYON ile kusursuz yaşatıyoruz.

© 2015 ÖYKÜM ORGANİZASYON İZMİT