Fuar Tanıtımları

fuar

Fuar Organizasyonu Kongre stantları; Türkiye’nin önde gelen birçok ticari kuruluşu için bayi toplantıları, ürün tanıtım toplantıları, eğitim toplantıları, seminer, kongre, sempozyum organizasyonlarını gerçekleştiriyoruz… Hizmetimize sizlerin fikirleriniz ve bütçeniz rehber olacaktır. Yapmanız gereken tek şey, bizlere ulaşıp fikir alışverişinde bulunmak. Birlikte karar alıp, geri kalanını bizlere bırakmak.

İçinde bulunduğumuz pazarda ziyaretçilerimizin dikkatlerini çekebilecek Beş duyuya hitap eden bir etkinlik yapmalıyız ki başarıyı sağlayalım. Klasikleşmiş yöntemlerden öte farklı bir program hazırlayalım ve üzerine biraz da yaratıcılığımızı kullanalım. Ürünümüz ve hizmetlerimizi pekiştirecek olursak reklam ve tanıtımımızı yapabileceğimiz birçok aracımız olabileceğini görebiliriz.

Tercüman Hizmetleri: Fuar ya da organizasyonlarda host – hostes tercümanlık hizmetleri sağlanmaktadır. Stant Tasarım ve Üretim: Fuarda sizi en iyi şekilde temsil edecek olan Stand tasarımları, 16 Dilde hazırlayabileceğimiz yazılı, basılı görsel hizmetleri sizlere sunmaktayız.

Amacımız; kolay olanı yapmak değil, zor olanı kolaylaştırıp başarmaktır. Bizler için mühim olan unsurlar arasında önde gelen sorularınıza kısa çözümler bulmak değil sizler için uzun vadeli mutluluklar yaşatabilecek çözümler bulmaktır. Kendi seçenek şemamızı genişletip sizler ile birlikte hayalleriniz doğrultusunda tasarladığımız plan ve programı daha reel bir hale getirmek, uygulayabilmektir.

Öyküm Konsept planlamanın ötesinde, hayalleri de gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşamak ümidinde olan sizlerin tüm sorularına cevap verebilecek çözümler sunabilmek için hizmet seçeneklerini günden güne çoğaltmayı hedefleyen bir firmadır. Stant tanıtımı, fuar ikramları, garson kiralama, fuar hostesi, ses sistemi kiralama, animatör, dansçı, robot adam, fuar mankeni, palyaço, patenli hostes, fuar catering kostümlü broşür dağıtımı, baskılı balon, dj, stant servis elemanı, stant organizasyonu Başlıklarda görecek olduğunuz gibi organizasyonu gibi birçok başlık altında sizlere özel seçenekler sunabilmek için dur durak bilmeden çalışan bir ekiple hizmet vermektedir.

© 2015 ÖYKÜM ORGANİZASYON İZMİT