Sünnet Düğünü

Sünnet düğünü organizasyonları ve sünnet düğünü süsleme hizmetleri: Sünnet düğünü konseptine uygun balon, tül ve kumaş süslemeler. Tepesinde Sünnet çocuğunun adının ve soyadının yazdığı jumbo balonlar  bulunan balon ağaçları ve balondan nazar boncuğu, sünnet düğünü konseptine uygun nazar boncuğu baskılı balonlar. Sünnet düğünü balon süsleme organizasyonu. Sünnet yatağı ve sünnet odası süsleme: Sünnet  yatağının bulunduğu oda, gelin odası gibi süslenir.
Sünnet tahtı ve sünnet tahtının ellerinde meşale olan, kostümlü, makyajlı 4 yeniçeri askeri ile omuzda taşınarak mehter marşı eşliğinde alana getirilip düğün davetlileri  arasında gezdirilmesi ve yeniçeri askerlerinin bir müddet başında nöbet tutar gibi beklemesi.  Daha sonra düğün bitene kadar taht ayrılan bölümde kalıyor. Omuzda taşına 4 yeniçeri askeri+mehter marşı ile.. (  Ebeveyinlerin duygunlandığı, talep gören görkemli bir aktivitedir özellikle tavsiye edilir.) Not: Sünnet çocukları artık en az sünnet yatağı kadar sünnet tahtı istiyor.

Anadolu’nun hemen her yöresinde sünnet “ilk mürüvvet olarak kabul edildiğinden ailenin durumuna göre küçük bir tören ya da düğün yapılır.

– Sünnet düğünü animasyon hizmetleri:
– Sünnet düğünü için palyaço:
– Sünnet düğünü balon süsleme hizmetleri
– Sünnet düğünü mekanları.

Sünnet düğünü organizasyonu süsleme ve animasyon hizmetleri paket programlarımız:
– Masa Süslemesi. (masa kapaklı yada runner)
– Masa üstü aranjman canlı çiçek. (çiçeklerin ortasında fanus ve mum vardır) Veya çiçekli şamdan
– Masalara pul ve renkli süsler serpiştirilmesi.
– Sandalye Süslemesi. ( sandalye giydirme beyaz parlak örtü ile arkası renkli cam organze fiyonkla bağlı)
– Alan süslemesi, alanın tül ve balonlarla konsepte uygun süslenmesi (Balondan nazar boncuğu, sünnet çocuğunun ad ve soyadının yazıldığı balon ağaçları tül fiyonklar ve balon papatyalar)
– Giriş yolunun tül ve balonlarla süslenmesi, girişe balondan kemer kapı takı.
– Sünnet tahtı. (büyük kral tahtı gösterişli) Tahtın kostümlü makyajlı yeniçeri askerleri tarafından mehter marşı eşliğinde alana getirilerek davetliler arasında gezdirilmesi.
– Volkanklar.
– Konfeti
– Palyaço.

VERİLEN HİZMETLER
-Masa süsleme (Masa giydirme)
-Masa süsleme (Masa giydirme + runner veya kapak)
-Masa süsleme (Masa giydirme + runner veya kapak + ayna, çinili renli fanus ve 3 adet jel mum)
-Masa süsleme (Masa giydirme + runner veya kapak + masa üstü canlı çiçek, çiçeklerin ortasında fanus ve mum vardır)
-Masa süsleme (Masa giydirme + runner veya kapak + çiçekli şamdan)
-Sandalye süslemesi (Beyaz örtü ile arkası fiyonkla kaplı)
-Sünnet Tahtı Kiralama
-Girişe balondan kapı takı alanın zincir balon ve balon papatyalarla süslenmesi
-Tepesinde Sünnet çocuğunun adının ve soyadının yazdığı jumbo balonlar bulunan balon ağaçları-Sünnet tahtı (Tahtının ellerinde meşale olan, kostümlü, makyajlı 4 yeniçeri askeri ile omuzda taşınarak mehter marşı eşliğinde alana getirilip davetliler arasında gezdirilmesi ve yeniçeri askerlerinin bir müddet başında nöbet tutar gibi beklemesi.  Daha sonra düğün bitene kadar taht ayrılan bölümde kalıyor. Omuzda taşına 4 yeniçeri askeri+mehter marşı ile.. Tavsiye edilir.

-Animatör Servisi: (Palyaço, Batman, Örümcek Adam, Superman, Pamuk Prenses vs.)  Sosis balon ve yüz boyaması dahil.  Animatörlerimiz Yaş gurubuna göre çeşitli yarışmalar yaptırıp oyunlar oynatıp küçük bir dansı çocuklara öğretip dansettirerek eğlence bitene kadar saat sınırlaması olmadan sizlerle kalmaktadır. Eğlencenin bitimine doğruda sosis balon (şekilli balon) yapıp şekil vererek çocuklarımıza dağıtır ve yüz boyaması yaparlar. Kullandığımız boyalar anti alerjik cilde zararsız kozmetik boyalar olmakla birlikte yıkandığı taktirde kolayca çıkamktadır. Ayrıca çocuk şarkılarının bulunduğu Cd yi beraberinde getirmekte, eğlence bitiminde bu Cd den bir adet size hediye etmekteyiz. Animatör hizmetimizin, kostümlerimizle, profesyonel tiyatro oyuncusu animatörlerimizle, aktiviteleri daha eğlenceli hale getirerek görüntüyü zenginleştirip eğlenceli kılacağı garantisini gönül rahatlığıyla verebiliriz. (Bu alanda özellikle iddialıyız.)

-İllüzyonist (Sihirbaz):  İlüzyonistimiz alanında bir duayen olup, seyircilerinde iştirakini sağladığı,  espiriler ve hoş nüktelerle süslediği ilüzyon şhowuyla  bulunduğu yerdeki  eğlenceye renk katar.

-Jonglör servisimiz: Hem jonglör gösterisi hem illüzyon (sihirbaz)Show 40 Dakikalık unutulmuyacak muhteşem bir gösteri özellikle tavsiye edilir.)

-Ateşbaz: Ateş yutan adam ve ateş dansı Show.

-Karagöz Hacivat

© 2015 ÖYKÜM ORGANİZASYON İZMİT